mapa kropla
Eco friendly reusable shopping bag filled with food and vegetabl

Dołącz do nas

SIEĆ SZYTA NA MIARĘ

Uczestniczysz w wybranych przez Siebie projektach. Kropli w Sieci jest ponad 600, ale na potrzeby konkretnej umowy z Producentem lub Dystrybutorem Sieć ma niekiedy 50 innym razem 150 lub 210 placówek. Nie możesz lub nie chcesz zaindeksować rozsądnej ilości win znanego importera firmy XYZ – trudno – nie ma Ciebie w tej umowie. Chcesz zaindeksować produkty super sprzedającego się lokalnego browaru lub czołowego producenta wódek – mówisz masz – jesteś w umowie.

CENY

Współpracujemy z większością Dystrybutorów z Warszawy i okolic – analizujemy, porównujemy i codziennie negocjujemy by móc zapewnić Tobie (zawartą w naszej umowie)   gwarancję najlepszej ceny. W comiesięcznych akcjach TOP kupisz wybrane (z tych najlepiej rotujących się) produkty w super-hiper-extra cenie – sprzedasz w jakiej chcesz.

KOORDYNATORZY

Dostaniesz za darmo jeszcze jednego pracownika, który, jeśli tylko zechcesz, będzie się opiekował Twoim sklepem. Pomoże porównać ceny, dopilnuje dostawców jeśli nie wywiązują się z umowy, zmusi przedstawicieli producentów do aktywności w tym przekazywania należnych Ci gratisów, wymian lub przecen produktów z krótkim terminem przydatności – nasi koordynatorzy (absolutnie najlepsi na rynku) to źródło Twojego sukcesu.

WSPARCIE PRODUCENCKIE

Zawsze dla tych którzy gotowi są zastosować się do wymogów w zakresie sposobu eksponowania i dostępności. W niektórych wypadkach wsparcie jest dedykowane do wszystkich uczestników Sieci bez konieczności spełniania kryteriów indeksacyjno-lokalizacyjnych – to siła integracji – OCEAN JEST Z KROPLI .

WIZUALIZACJA PLACÓWEK

Jeżeli chcesz otrzymasz zupełnie nowy wystrój Twojego sklepu – kasetony, plafony, oklejenia witryn – nowoczesny design sprawi, że będziesz rozpoznawalny i kojarzony pozytywnie przez klientów lubiących życie na gorąco – (wersja PARTY) i tych którzy cenią sobie spokój (wersja TRADYCJA) – w zależności od profilu Twojego sklepu – TY WYBIERASZ.

AKCJE PROMOCYJNE

Co dwa tygodnie plakat promocyjny. Plakaty (kilka wersji) dostosowane do profili placówek (specjalistyczne monopolowe, ogólnospożywcze, chemia gospodarcza). Super ceny dla konsumenta przy zachowaniu rozsądnej marży dla Ciebie. Jeśli uważasz, że marża jest za mała (chyba się mylisz ale …) otrzymasz od nas specjalne wklejki, żebyś mógł zastosować własne ceny.

GAZETKI ŚWIĄTECZNE

Tak oczywiste, że nie warto pisać – masz to jak w Banku.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA PŁATNICZE

opis rozwiązań płatniczych dla Twojego sklepu możesz pobrać tutaj –rozwiazania platnicze


KROPLA – źródło dobrych zakupów i Twojego sukcesu. Dołącz do nas!