Human Resources HR management Recruitment Employment Headhunting
Human Resource (HR) managing and organizing the good prople an o

Kariera z Kroplą

STANOWISKO: Koordynator ds. rozwoju rynku

Miejsce pracy

  • Warszawa i okolice

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, tablet, smartfon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system motywacyjny
  • zatrudnienie w odnoszącej sukcesy polskiej sieci handlowej z dużym potencjałem rozwoju
  • pakiet opieki medycznej

Zakres obowiązków

  • nadzór nad podległym regionem punktów franczyzowych
  • wsparcie franczyzobiorców w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów biznesowych
  • przeprowadzanie kontroli na punktach sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami sieci
  • sporządzanie raportów pokontrolnych
  • wsparcie franczyzobiorcy w  prowadzeniu punktu
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • monitorowanie konkurencji
  • skuteczne poszerzanie bazy sklepów

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze FMCG (mile widziane na podobnym stanowisku)
  • chęć pracy mobilnej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • orientacja biznesowa, nastawienie na realizacje celów
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie

W CV prosimy o zamieszczenie treści klauzuli